חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

 

מה עוד לא נאמר על חיוניותה ונחיצותה של עבודת צוות אפקטיבית ומיטיבה? דומה שבמאה ה-21 צוותי עבודה אורגניים מהווים את הלב הפועם של הארגון ומזמנים לפתחנו פרדוקס מרתק. אמנם הצוותים הפכו להטרוגניים, מורכבים, דיגיטליים ודינמיים עוד יותר, אולם הצלחתם ומצוינותם עדיין תלויה בקומץ קטן של גורמים מבוססי מחקר. 

ההנחה העומדת בבסיס התכנית היא ששימת זרקור על חקירת צוותים מצוינים ויוצאים מן הכלל, במטרה ללמוד מאותם מקרי קצה, אשר הוכיחו כמה רחוק יכולים להגיע צוותים אפקטיביים -היא שתאפשר לחברי הצוות לאמץ פרקטיקות מקדמות לדפוסי תקשורת אותנטיים ומיטביים,ובכך להגשים את מטרות הצוות.

פיצוח הדנ”א של צוות מצוין נחוץ למיצוי הפוטנציאל האישי והצוותי. לתפיסתנו, הכל מתחיל במי שחברי הצוות בוחרים להיות ובהתנהגויות שהם בוחרים להפגין. התכנית מציעה למשתתפים חוויה תפיסתית ויישומית, בה נזמין אותם לקחת אחריות ולבחור את הפעולות המקדמות ביותר שלהם, במטרה ליצוק ב’עבודת היחד’ משמעות, שיתוף פעולה, יצירתיות בפתרון בעיות, התלהבות והנאה במגוון רחב של פעילויות היומיום ולא רק ביוצאות הדופן שבהן.

התכנית מבוססת על ראיות מחקריות מדעיות חדשניות ורבות השפעה, תוך מיקוד בלמידה ושינוי התנהגותי ושימת דגש על הגשמה עצמית, אושר וביצועים גבוהים של הצוות, כפרטים וכיחידה אחת. במהלך התכנית, המשתתפים יאמנו, יתרגלו ויחוו ובכך יעניקו חיים לתפיסה כי "השלם גדול מסך חלקיו".

 

לצפייה בסילבוס >>